O autorze

Jestem absolwentem łódzkiej Akademii Sztuk Pięknych. Z branżą jubilerską jestem związany ponad 10 lat. Praca twórcza przynosi mi spełnienie i satysfakcję. 

Pomysł  jaki narodzi się w mojej głowie przenoszę na papier  a niekiedy od razu realizuję go i zamieniam w gotowy wyrób.  Jestem projektantem a zarazem twórcą biżuterii.

Inspirację czerpię z otaczającego świata. Jestem wyczulony na piękno i idealizm, dlatego dokładam wszelkich starań aby moja biżuteria była dopracowana w najdrobniejszych szczegółach i wzbudzała zachwyt i oczarowanie.

Tworzę głównie biżuterię ze srebra i złota. Łączę ją z pięknymi naturalnymi kamieniami, jak również efektownymi kryształami i perłami. Dzięki szlachetności materiałów moje kolczyki, naszyjniki czy pierścionki są najwyższej jakości.

Wśród wzorów jest wiele unikatów, które mogą być dla Państwa inspiracją do stworzenia własnego, wymarzonego projektu. Realizacja zamówień indywidualnych jest częścią mojej działalności. Jeżeli życzą sobie Państwo zmodyfikować mój istniejący projekt lub stworzyć biżuterię ze złota lub srebra  według własnego pomysłu – zapraszam - postaram się zrealizować to życzenie.

Największą satysfakcją jest dla mnie uśmiech zadowolonego Klienta.